Budujemy kreatywne place zabaw o zrównoważonym rozwoju

  SIK-Holz jest zarządzanym przez właściciela, średniej wielkości przedsiębiorstwem w rejonie Flaeming, na południe od Berlina. Tutaj produkujemy od prawie 30 lat urządzenia na place zabaw z rodzimej robinii. W naszym przedsiębiorstwie zatrudniamy ponad 220 pracowników. Są to w pierwszej linii rzeźbiarze, stolarze i cieśle. U nas wszystkie działy przedsiębiorstwa znajdują się pod jednym dachem, od planowania, poprzez produkcję, po montaż na miejscu przeznaczenia.
Interesuje nas lepsza i wolna zabawa!
Wiemy, że dzieci chcą się bawić. Ponadto, ważne są wymagania kondycyjne, fizyczne, społeczne i psychologiczne, aby zapewnić dzieciom optymalny rozwój zdrowotny i osobowości dziecka. Od dziesięcioleci zbieramy doświadczenie w teorii i praktyce, aby lepiej zrozumieć ruch, chęć i wartość zabawy, rozwój fizyczny i psychologiczny dzieci. Wykorzystujemy je do dalszego rozwoju i optymalizacji naszych koncepcji placów zabaw.
Jesteśmy indywidualni i kreatywni!
Indywidualne kształtowanie urządzeń na palce zabaw wymaga dużej pomysłowości, wysokiej elastyczności i kreatywności naszych pracowników. Uzyskaną oryginalność w projekcie i kolorze chcemy zachować poprzez uwzględnienie tradycyjnych form, metod i wiedzy.
Stawiamy na jakość i estetykę!
Bardzo ważne są dla nas: wysoki stopień jakości projektu, solidne rzemiosło, trwałość, stabilność i bezpieczeństwo naszych urządzeń. Drewno robinii jest do tego idealne. Naszą sprawność i odpowiedzialność wyrażamy nie tylko poprzez certyfikaty, ale również przy każdym nowym wyzwaniu tworzenia nowych placów, przy montażu, konserwacji i pielęgnacji.
Działamy zgodnie a zasadami uczciwej konkurencji!
Nasz świat oferuje coś dla każdego. Uważamy że jest to dobre i jesteśmy tolerancyjni w stosunku do naszej konkurencji. Dla nas ważne jest aby działać w sposób uczciwy, kompetentny i zorientowany na klienta. Znajduje to odzwierciedlenie w naszych trwałych relacjach z klientami i naszej niezawodności w stosunku do klientów.
<- powrót
SIK polski
Monika Ceglarek
ul. Powstańców Wlkp. 7a
64-200 Wolsztyn

tel. 601 970 132
fax (68) 347 18 48
e-mail: m.ceglarek@sikpolski.pl
 liczba odwiedzin: 571586      online: 1